Skip to main content

Panele indywidualne

Zakrzywione, kanciaste lub płaskie – wykonamy kształt, jaki chcesz. Niezliczone projekty zostały już opracowane na zamówienie i pomyślnie wdrożone.

Poszczególne panele z terakoty są zgodne z niemieckimi przepisami o numerze Z-10.3-784. Spełnia to wysokie standardy niemieckiego przemysłu budowlanego, a także wymagania normy DIN 18516 część 1, która dotyczy w szczególności wentylowanych, izolowanych termicznie elewacji.

Niezależnie od tego, czy są to panele ustawione poziomo, czy pionowo, czy filtry przeciwsłoneczne, elementy można łatwo i bezpiecznie zamontować za pomocą akcesoriów opracowanych do tego celu.

Zrównoważony rozwój odgrywa dla nas ważną rolę. Certyfikat EPD potwierdza trwałość produktów, przede wszystkim dzięki naturalnej glinie, która jest głównym składnikiem paneli z terakoty i jest również wydobywana w Görlitz w Niemczech.

Indywidualne kształty i kolory czy szkliwa tworzą niepowtarzalne elewacje. Cieszymy się, że możemy kompetentnie wspierać Państwa w realizacji osobistych projektów.

Istniejące formaty

Zbudujmy coś pięknego

Kontakt